Јамашита Занаети 16070970 Октогонални Дрвени Стапчиња За Јадење, костен, 8,5 инчи
  • Неодамнешно

Јамашита Занаети 16070970 Октогонални Дрвени Стапчиња За Јадење, костен, 8,5 инчи

DEN 280.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 8,5 инчи (21,5 см) Материјал : Дрво. Земја На Потекло : Кина. Големина : 8,5 инчи (21,5 см). Материјал : Дрво. Земја На Потекло : Кина. Октогоналните стапчиња за јадење се лесни за држење и погодни за вежбање како да се држат стапчињата за јадење. Забелешка : Бидејќи ова е природен материјал, внимавајте на микробранова печка, машина за миење садови, директна сончева светлина итн.