Исправен Ac / DC Адаптер Компатибилен Со Asus Transformer T100TAM Серија T100TAM-C1-GM 90NB0794-M00270 T100TAM-H1 T100TAM-H1-GM T100TAM-H2 T100TAM-H2-GM T100TAM-C12-GR T100TAM-DK001B
  • Неодамнешно

Исправен Ac / DC Адаптер Компатибилен Со Asus Transformer T100TAM Серија T100TAM-C1-GM 90NB0794-M00270 T100TAM-H1 T100TAM-H1-GM T100TAM-H2

DEN 335.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хзОВП, ОЦП, ДКП Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита На Излезот На Краток Спој).Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба.Исправен 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 целогодишна гаранција за услуга. Исправен НОВ Ac / DC Адаптер Компатибилен Со Asus Transformer T100 TAM Серија T100 TAM-C1-GM 90 NB0794-M00270, T100 TAM-H1 T100 TAM-H1-GM, T100 TAM-H2-H2-GM, T100 TAM-C12-GR T100 TAM-dk001b 2-Во-1 Отстранлив Екран На Допир КАБЕЛ ЗА НАПОЈУВАЊЕ КАБЕЛ Ps ЅИД ДОМАШЕН ПОЛНАЧ За БАТЕРИИ psu. Компатибилен Со : Asus NEXUS W12-010 N3 A UP/N : W010 R010 L Travel; Asus Transformer T100tal Серија T100 TAL-DK033 B T100 TAL-DK021 P. Upright НОВ AC / DC Адаптер Компатибилен Со Asus Трансформатор таблет книга Т100там Серија Т100там-Ц1-ГМ 90НБ0794-М00270, Т100там-Н1 Т100ТАМ-Н1-ГМ, Т100ТАМ-Н2 Т100ТАМ-Н2-ГМ, Т100ТАМ-Ц12-ГР Т100ТАМ-ДК001Б 2-Во-1 Отстранлив Лаптоп На Екран На Допир кабел за напојување Кабел PS ЅИД ДОМАШЕН Полнач ЗА БАТЕРИИ ВЛЕЗ : 100-240 VAC ШИРУМ СВЕТОТ КОРИСТЕТЕ Електрична Мрежа Psu Ceccrohs 100-240.