ЕЛФКАБ 2 Пакувања Капак На Лустерот Кабел За Ткаенина За Покривање Секој 6 Стапки Долга Употреба За Жици За Осветлување На Лустерот, Лесни За Инсталирање, Бели
  • Неодамнешно

ЕЛФКАБ 2 Пакувања Капак На Лустерот Кабел За Ткаенина За Покривање Секој 6 Стапки Долга Употреба За Жици За Осветлување На Лустерот,

DEN 1272.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Употреба : ова е начин да се скрие лустерот, лустерот и ланецот и жиците на лустерот Пакет : 2 пакет лустерот синџир опфаќа со секоја должина од 6 нозе (183 см)Опфаќа најмалку 8 електрични жици или тежок лустер синџир. Може лесно да покрие 12 стапки заедно или 6 стапки добро изгребани. доволно за дневни потреби. Изработен е од свиткана свила, ткаенина Што Може Да се Пере. Дијаметар од 3 инчи за повеќе жици/синџири, со еластична функција. Капакот На Синџирот На Кабелот е лесен за инсталирање, и најдобро од с лесно се отстранува, чисти или разменува сезонски. Капакот на кабелот на лустерот, исто така, му дава на вашиот лустер мек, романтичен изглед. Материјал : Ткаенина. Содржина на пакетот : 2 x Големина На Капакот На Кабелот На Лустерот : Вкупната должина на секое парче е 183cm / 6ft, 366cm/12ft вкупно. доволно ЗА ДНЕВНИ ПОТРЕБИ ПРИДОБИВКИ : капакот на Ланецот е лесен за инсталирање и лесен за отстранување, чистење или замена сезонски; ладно миење Во Машина на нежен циклус.