САД Приклучок 100240v DC 24v Велосипедизам Реципрочен Мотор Линеарен Погон Мотор 10130 прилагодлива Брзина Линеарно Движење Активатор
  • Неодамнешно

САД Приклучок 100240v DC 24v Велосипедизам Реципрочен Мотор Линеарен Погон Мотор 10130 прилагодлива Брзина Линеарно Движење Активатор

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добри Перформанси : нишалка со Висока јачина, со голем опсег на торзиони лежишта, висока цврстина на истегнување, голем опсег на прилагодување на телескопското патување Спецификации : велосипедизам рециркулирачки линеарен погон мотор, со опсег на замав од 10-130 степени, со функција за регулирање на брзината. Состав на производот : се Состои од клипен мотор, напојување и жица за поврзување, со силна моќност, стабилни и сигурни перформанси. Компактна Големина : моторот на рециркулирачкиот погон има компактна структура, удобна инсталација и употреба, што има силна практичност. Одлични Материјали : главното тело е изработено од алуминиумска легура, позлатена телескопска прачка, издржливо лежиште, кое има силна отпорност на свиткување. Спецификација : Тип На Ставка : Реципрочен Линеарен Погонски Мотор Материјал : Алуминиумска Легура Приклучок : Американски Приклучок 100-240вмоторен Напон : 24вамплитуда : 10-130° регулација на брзината на замавнување : Прилагодлив Пакет Содржи : 1 х Линеарен Активатор1 x Адаптер1 x Клип Кабел Забелешка : се препорачува да изберете брзина и да патувате блиску до вашата вистинска употреба.

Item Type:
Reciprocating Linear Actuator Motor
Material:
Aluminum Alloy
Plug:
US Plug 100‑240V
Motor Voltage:
24V
Amplitude:
10-130° swing
Speed Regulation:
Adjustable
Package Contain:
1 x Linear Actuator:
1 x Adapter:
1 x Clip Cable:
Note:
It is recommended to select a speed and travel close to your actual use.: