Mssoomm 15mm EGH15 Cnc Квадратни Линеарни Водич Железнички Комплет 2Pcs EG15-56.69 инчен / 1440mm +4Pcs EGH15-CA Превоз Лизгач Блок ЗА 3d Печатач И Diy Проект
  • Неодамнешно

Mssoomm 15mm EGH15 Cnc Квадратни Линеарни Водич Железнички Комплет 2Pcs EG15-56.69 инчен / 1440mm +4Pcs EGH15-CA Превоз Лизгач Блок ЗА

DEN 3364.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 парчиња линеарни шини EG15 15mm должина : 5669 инчи / 1440mm, 4 Pcs EGH15 - CA лизгач превоз блокови (Ниско Собрание И Квадратни Лизгач). Долната висина на склопот и пократката должина ја прават серијата EG посоодветна за голема брзина, машини и апликации кои просторот е ограничен. Силен отпор на свиткување, тешко деформиран и извртен, обезбедувајќи прецизно линеарно движење, има висока точност на траекторијата. Иновативна технологија на лизгачи, мазно, мало триење, голема брзина и тивко работење. Може да го издржи товарот во сите правци со четири насоки еднакви карактеристики на оптоварување и само-усогласување за апсорпција на инсталацијата-грешка. Со блок стоп како додатоци за фиксирање на блокот, како што покажува сликата 7, секоја станица со рачка ЗА EG15 е 4,50 долари. Имаме целосна серија квадратни линеарни шини : БУРГАС-КА, HGW-CA, БУРГАС-ХА, HGW-ХА, EGH-CA, EGW-CA и така натаму, со 15мм, 20мм, 25мм, 30мм, 35мм, 45мм, 55мм и 65мм за избор, ве молиме Да Ни Дадете Порака. ПРИМЕНА : Широко се користи во опрема за производство на полупроводници, печатени плочки, опрема за склопување НА ИЦ, медицинска опрема, роботски краци, машина за прецизно мерење и друг мал уред за линеарно движење. Спецификации : Бренд : Mssoomm Model : egh15 15mm ширина оваа ставка вклучува : 2 парчиња EGH15 Квадратни Линеарни Шини Водич, Должина 56.