Термос АПЦ - 160 БВ Храна Контејнер Лажица, Кафеава
  • Неодамнешно

Термос АПЦ - 160 БВ Храна Контејнер Лажица, Кафеава

DEN 334.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршена лажица за тегли за супа обликот и должината лесно се собираат до дното, па затоа е лесно да се јаде до крај Доаѓа со посветен случај. Големина (W x d x h) : Прибл. 6,7 х 1,6 х 1,0 инчи (17 х 4 х 2,5 см); Тежина : Прибл. Безбедна машина за миење садови. Земја На Потекло : Кина. Продавници уредно во задниот џеб на торбичка за тегла за супа (се продаваат одделно).