СВЕТЛА ЗА Магла ДЛАА ЗА НИСАН НЕЧЕСНИТЕ/Х-ПАТЕКА 2017 2018 2019 2020 Светилки За Магла Замена На Склопот Јасна Леќа Ое Стил Х8-12В35В
  • Неодамнешно

СВЕТЛА ЗА Магла ДЛАА ЗА НИСАН НЕЧЕСНИТЕ/Х-ПАТЕКА 2017 2018 2019 2020 Светилки За Магла Замена На Склопот Јасна Леќа Ое Стил Х8-12В35В

DEN 1439.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●АПЛИКАЦИЈА●склоп на светло За Магла компатибилен со NISSAN ROGUE / X-TRAIL 2017 2018 2019 2020 Одобрено од SAE & DOT ги Исполнува сите федерални и меѓународни безбедносни стандарди и одговара или ја надминува спецификацијата OEM. €СИГУРЕН КВАЛИТЕТ●светлата за магла се направени за да ги издржат најригорозните временски услови и да спречат влага и прашина да влезат во куќиштето. ● ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА е Наменета За брза и лесна инсталација. Вклучува кабли за конверзија за директно поставување. Не е потребна модификација на возилото. ●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА q Доаѓаат Со пар светла за магла-лева и десна страна (страна на возачот и патникот), 2 € H8 12v 35w халогени светилки, универзален прекинувач и комплет за жици.