80gb Mp3 Плеер Со Bluetooth 5.0, Пушти Музика до 30 Часа.Hifi MP3 Плеер Со Репродукција На Видео, Прегледувач На Слики, FM Радио, Снимање И Тело Од Легура На Цинк
  • Неодамнешно

80gb Mp3 Плеер Со Bluetooth 5.0, Пушти Музика до 30 Часа.Hifi MP3 Плеер Со Репродукција На Видео, Прегледувач На Слики, FM Радио, Снимање И Тело

DEN 1280.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Bluetooth 50®овој mp3 плеер има вграден Bluetooth 5.0, обезбедувајќи побрзи брзини на пренос на податоци (зголемени за 40%) и постабилна врска, со продолжено растојание за поврзување. Покрај тоа, ја намалува потрошувачката на енергија, продолжувајќи го траењето на батеријата. Quality без загуба квалитет на звукот f овој bluetooth mp3 плеер има професионален интелигентен дигитален чип за намалување на бучавата, обезбедувајќи висококвалитетно аудио искуство. Поддржува популарни аудио формати како ШТО се MP3, APE, FLAC, OGG, WMA, WAV и AAC-LC. 80гб-Вградени во 16гб и 64ГБ мемориски картички, овој мп3 плеер може да складира приближно 32.000 квалитетни песни без загуби или околу 100 филмови. ①Долго траење на батеријата овој mp3 плеер ви овозможува да уживате во вистинска музика без загуби до 30 часа. Целосно се полни во рок од 1 час, што го прави редок придружник за патување или спорт за љубителите на музиката. `+Политика по продажбата Ние нудиме едногодишна политика за враќање Или размена, 5-годишна гаранција и 24-часовна гаранција за одговор.