ТСД ПРИКАЗНА 12 Парчиња Биб Рефус Бели Престилки За Жени Мажи Возрасни Девојки Унисекс со 2 Џебови, Печење Готвење Кујна Сликарство Престилка
  • Неодамнешно

ТСД ПРИКАЗНА 12 Парчиња Биб Рефус Бели Престилки За Жени Мажи Возрасни Девојки Унисекс со 2 Џебови, Печење Готвење Кујна Сликарство

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Машинско перење, ладно Железо ниска топлина, Сува чиста. Не паѓајте суво, Не Избелувајте. Вредност Пакет-престилки масовно Сет вклучува 12 парчиња бели престилки за големи девојки жени мажи, изработени од лесен/дише водоотпорен полиестер. Нова подобрена изработка - овие совршени обични престилки за лигавчиња се подобрија врз основа на многу искуство и повратни информации од клиентите,добар избор е како престилка за готвач,престилка За Кујна,престилка За Скара, престилка За Готвење и престилки за забави. Унисекс престилка за жени мажи-големина 24 " Х28 "+ 20 " Должина на половината врски.ве молиме проверете ја големината на моделот пред да го купите. Доволно силни врски на половината-не сте загрижени дали врските на половината повеќе паѓаат. 12 Обични престилки со 2 Џебови совршен за бизнис, ресторан,кујна готвење,Цртање ,Уметничко Дело,сликарство ,изработка и печење класа и скара партија и роденден. ТСД ПРИКАЗНА ПРЕСТИЛКИ-Професионални Престилки снабдувач кој има произведено престилки повеќе од 18 години ~~. Земете Тсд ПРИКАЗНА Лигавче Престилки Започнете го вашиот прекрасен ден ! Ајде, Момци!.Бели престилки за жени мажи печење готвење скара скара цртање цртање изработка на сервирање.Водоотпорни Престилки во широко користени : Дома /градина/ супермаркет/скара/салон за нокти /продавница за цвеќиња и така натаму.