Убави Лисја 2 Парчиња Стп Кожа Ид Етикети Етикети За Идентификација На ПАТУВАЊА Ознаки За Торби За Куфер
  • Неодамнешно

Убави Лисја 2 Парчиња Стп Кожа Ид Етикети Етикети За Идентификација На ПАТУВАЊА Ознаки За Торби За Куфер

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 7, 1х11, 4см / 2, 8х4, 5ин;должина На Ременот : 8см / 3ин Материјал : изработен е од стп кожа,која не се плаши од гребнатини и се чувствува мека и удобна. Моден Дизајн : Персонализирано прилагодување ЗА печатење САМ, лесно наоѓање багаж брзо, стилска личност. Ознака за багаж со кожен ремен,кој може да се фиксира на куферот и не е лесно да се изгуби. Забелешка и Пакет : Не мијте со вода и не бришете со хемиски растворувачи.Вклучува : 2 парчиња етикети. Материјал : стп кожа. Големина : 7х11, 4см / 2, 8х4, 5ин. Должина на ременот : 8см / 3ин. Изработен од висококвалитетен стп материјал, не се плаши од гребнатини и се чувствува меко и удобно. Персонализирано прилагодување ЗА печатење САМ, лесно брзо наоѓање багаж. Забелешка : Не мијте со вода и не бришете со хемиски растворувачи. Вклучува : 2 ПАКЕТ.