Дел Ф3ВКГ Интел Х520-ДА2 ДП 10ГБЕ ДА / СФП+ ЛП
  • Неодамнешно

Дел Ф3ВКГ Интел Х520-ДА2 ДП 10ГБЕ ДА / СФП+ ЛП

DEN 849.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој Сертифициран реновиран производ е тестиран и сертифициран да изгледа и работи како нов Процесот на реновирање вклучува тестирање на функционалноста, основно чистење, инспекција и препакување. Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-дневна гаранција, и може да пристигне во генеричка кутија. Само изберете продавачи кои одржуваат лента со високи перформанси може да понудат Сертифицирани Обновени производи на . вклучува два СФП+ примопредаватели. DELL F3 VKG Dell Intel X520-DA2 10 GBE LP.