Далечински Управувач Компатибилен Со Сите ОСТРИ РОКУ ТВ Со КРАТЕНКИ За Прашка HBO Netflix-Не Е Потребно Поставување
  • Неодамнешно

Далечински Управувач Компатибилен Со Сите ОСТРИ РОКУ ТВ Со КРАТЕНКИ За Прашка HBO Netflix-Не Е Потребно Поставување

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нов Lc-RCRUS-17 Замена На Далечинскиот Управувач За ОСТАР ROKU ТВ СО HBO Netflix Sling Кратенки Компатибилен Со ОСТАР ROKU ТВ : LC-43 LB481 U LC-55 LB481 U LC-43 LB481 LC-43 LB481 C LC32 LB481 U LC-50 LB481 LC-50 LB481 U LC-32 LB481 C LC-32 LB481 C LC-32 LB481 C LC-32 LB481 C lc-32 LB481 C lc-32 LB481 C lc-32 LB481 C lc-32 LB481 U. не е потребно програмирање или парингирање. Подготвен е за употреба откако ќе вметнете нови батерии. Брза Испорака од Магацин. Lc-RCRUS-17 Замена На Далечински Управувач За ОСТАР ROKU ТВ СО HBO Netflix Sling Кратенки. Компатибилен со Остар Roku ТВ:LC-43 LB481 U LC-55 LB481 U LC-43 LB481 LC-43 LB481 C LC32 LB481 U LC-50 LB481 LC-50 LB481 U LC-32 LB481 LC-32 LB481 C LC-32 LB481 U.