Аинпота 2 Пакувајте Облека Решетка За Сушење Триаголник Решетка За Сушење На Ѕид Облека Решетка За Сушење Алишта Склоплива Со Прачка За Перење И Внатрешна,Бела
  • Неодамнешно

Аинпота 2 Пакувајте Облека Решетка За Сушење Триаголник Решетка За Сушење На Ѕид Облека Решетка За Сушење Алишта Склоплива Со Прачка За

DEN 587.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Решетка За Облека Поставена на ѕид : може да се користи за организирање облека во просторијата за перење или закачување палта, чанти и клучеви во влезната сала или ставање крпи за капење на закачалката во бањата Многу е мудро да ја избереме нашата решетка за сушење облека бидејќи тоа би било одличен заштедувач на простор. Извонредна Носивост : најстабилната триаголна конструкција и алуминиумската обвивка и шипките од нерѓосувачки челик ја прават секоја решетка за перење доволно силна за да собере до 60 килограми, што е еквивалентно на закачување џемпери од 40 парчиња, далеку посилни од другите лавици. Преклоплива Решетка За Сушење : дизајнот што може да се повлече овозможува да се расплетува со столб од 31,5 инчи (поврзан со 2 столбови) за да се исуши облеката, а кога не ја користите, може да се преклопи за да заземе помалку простор.Одлично за ограничен простор. Апликација : оваа мала решетка за сушење (31.7 инчи) е многу издржлив, лесен и ненаметлив, совршен за внатрешна и надворешна употреба, особено во ограничен простор, како што се мали простории за перење и R.