Зенпорт ЗЛ615 Телескопски Градинар Со Долг Дострел, Се Протега од 40 до 60 Инчи Портокал
  • Неодамнешно

Зенпорт ЗЛ615 Телескопски Градинар Со Долг Дострел, Се Протега од 40 до 60 Инчи Портокал

DEN 720.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Телескопски, долг дофат сече и држете градинарски карактеристики пила прилог и светлина и лесно ракување со една рака за дополнителен дофат и флексибилност Телескопски, долготраен градинар, со прицврстување на пилата. Широко се користи за сечење сукари и други нови раст. Сече зелено дрво со дебелина до 3/8 инчи. Телескопскиот столб се протега на градинарски 70 инчи до 119-инчи (1778мм до 3023мм). Дизајниран за операција со една рака. ЗЛ615 телескопски, долг дострел градинарски. Широко се користи за сечење сукари и други нови раст. Сече зелено дрво со дебелина до 3/8 инчи. Телескопскиот столб ја протега градинарката од 40 инчи на 60 инчи. Дизајниран за операција со една рака.