Тапан Етикета, 6 во. В, 6 во. Х, ПК100
  • Неодамнешно

Тапан Етикета, 6 во. В, 6 во. Х, ПК100

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● Ставка : Етикета За Ракување СО ТОЧКИ ● Форма : Плоштад. ● Висина на етикетата : 6 инчи. ● Материјал : Винил. ● Земја На Потекло( предмет на промена) : Соединетите држави. 121437 Етикета За Ракување, јазик англиски, Ширина На Етикетата 6 инчи, Висина На Етикетата 6 инчи, Материјал Винил, Етикети по Ролна 100, Боја На Позадина Бела, Количина На Пакување 100.