INOOMP Ролери Скејт Торба Мраз Скејт Торба Лизгање Торба Рамо И Рачка Носат Торба Торба За Жени Мажи И Возрасни
  • Неодамнешно

INOOMP Ролери Скејт Торба Мраз Скејт Торба Лизгање Торба Рамо И Рачка Носат Торба Торба За Жени Мажи И Возрасни

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Поништи Можете полесно да ги носите ролерите со оваа удобна торба за складирање, има убав материјал што може да дише за чевли. Торбата за ролери е во едноставен дизајн, но многу корисна и практична, можете да ја користите со доверба. Совршената изработка на Оваа Торба За Складирање Чевли Со Лизгалки ќе ви даде одлично искуство за употреба. Светла боја и модерен изглед, оваа торба за ролери е погодна за надворешна употреба, има низа може лесно да се држи. Изработен е од висококвалитетен материјал, кој може да се користи долго време, лесно може да се носи со вас насекаде. Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Оксфордска Ткаенина И Мрежеста Ткаенина-Големина : 39, 00Х38, 00Х20, 00см/15, 33Х14, 93Х7, 86инпакет, Вклучувајќи 1 х Ролери Скејт Торба.