Џеб Пилула Случај Девојка Череп Патување Пилула Носителот Складирање За Медицина Додаток Витамин Рибини Масла 2. 2х1, 6во
  • Неодамнешно

Џеб Пилула Случај Девојка Череп Патување Пилула Носителот Складирање За Медицина Додаток Витамин Рибини Масла 2. 2х1, 6во

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кутијата за апчиња е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, без бпа, многу силен и посоодветен за чување апчиња 2х1, 6х0, 6 инчи. Надворешноста на куќиштето за пилули е метал, кој е потрајен, отпорен на капки и отпорен на абење од пластичните кутии за апчиња. Копчето за лесна употреба цврсто ја затвора кутијата за да спречи паѓање на апчиња, влага и прашина. Кутијата за апчиња има 2 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Оваа пренослива кутија за апчиња лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање апчиња, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејството и пријателите. +Дневна Кутија За Таблети : оваа кутија за таблети е мала и компактна, со 2 прегради внатре, што може да ги задоволи вашите потреби за складирање на различни апчиња.●Висококвалитетни Материјали : кутијата за таблети е изработена од висококвалитетен пп материјал за храна, без бпа, многу силен и посоодветен за чување апчиња.+Метал Надвор : надворешноста на куќиштето за пилули е метал, кој е потрајен, отпорен на капки и отпорен на абење од пластичните кутии за апчиња.