МАРТА СТЈУАРТ МТС-МБЛ1 Мини Рачен Бајпас Лопер
  • Неодамнешно

МАРТА СТЈУАРТ МТС-МБЛ1 Мини Рачен Бајпас Лопер

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Марта СТЈУАРТ + СОНЦЕ ЕО] : Две одлични брендови, една моќна мисија : да ги направите најдобрите алатки за вашиот дом, двор и градина [АВТЕНТИЧНО] : изработката во стилот На Стариот свет исполнува прецизна опрема за двор + градина. [ИЗДРЖЛИВ] : Дизајниран За доживотна употреба во тревникот + градина. [ДИЗАЈН] : 8,7-инчни handономски рачки за држење; 5,2-инчни сечила од јаглероден челик отпорни на ' рѓа. [ КАПАЦИТЕТ ЗА СЕЧЕЊЕ] : 3/4-инчен максимален капацитет за сечење. ИСЕЧЕТЕ ЧИСТО ПРЕКУ ГРАНКИ! Само најдобрите можат да го извлечат најдоброто од себе. Рака избрана Од Марта и тестирана на нејзината фарма, МТС-МБЛ1 е совршен сет на лопери за додавање во вашиот градинарски арсенал. Јаглероден челик, отпорен на ' рѓа 5. Сечилата со лопер од 2 инчи се сечат низ гранки со дебелина до 3/4 инчи. Класично дизајнирани имајќи го предвид модерниот градинар, сечилата во стилот на бајпас делуваат како пар ножици за рамномерно и чисто сечење, поттикнувајќи истекување на вода и правилно заздравување.