Мочичка Сладолед Пол Откриваат Позадина Што Е Лажичка Позадина Лето Тој Или Таа Пол Откриваат Украси За Забави Банер Фото Студио Реквизити
  • Неодамнешно

Мочичка Сладолед Пол Откриваат Позадина Што Е Лажичка Позадина Лето Тој Или Таа Пол Откриваат Украси За Забави Банер Фото Студио

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quesize fre 7x5ft (84" Ширина X 60" Висина) Ако сакате друга големина, испратете ни сопствени пораки и можеме да ја прилагодиме за вас. Псж ОВОЈ Сладолед Пол Открие Позадина е направен од лесен, и издржлив винил материјал. Тоа е многу погоден за вашата партија декорација или фотографија позадина. Што ДОБИВАТЕ 1 еез која Е Позадината на Лажичката без џебот. Ве молиме имајте предвид дека штандовите и клиповите не се вклучени. Оваа позадина е совршено користена како фотосесија или банер за маса за торта или фотографија студио фотографија или ѕиден декор или видео украси. Тоа дефинитивно ќе биде хит за вашиот специјален настан!. ❤【ОТСТРАНИТЕ БРЧКИТЕ】Прво, да се подготви пареа железо и крпа. Потоа, спуштете ја крпата за да делува како тампон помеѓу пеглата и заднината. Користете ја опцијата за пареа, одејќи дел по дел преку наборите, внимавајќи да не го оставите железото на ниту едно место премногу долго. Конечно, завиткајте го за ноќ. Мочичка Сладолед Пол Откриваат Позадина Што Е Лажичка Позадина Лето Тој Или Таа Пол Откриваат Украси За Забави Банер Фото Студио Реквизити За Нас : У-Нашата позадина не е само одлична портретна позадина за луѓе од сите возрасти.- Исто така е добро прилагоден за различни настани, како што се туш за бебиња, роденден, откривање пол, свадба и други прослави.- Служи и како одлична позадина за селфи, facebook пренос во живо, телевизија, видеа, часови преку интернет или други фотографии.- Се надеваме дека нашата позадина може да биде добар избор за вас и огромен хит за вашиот настан.✦Детали : у-Материјал : Винил ткаенина.- Џеб : Нема пол џеб.- Пакет : вклучена Е само една позадина (штандот не е вклучен).Карактеристики : p-Професионален дигитален компјутер-печатени. Тоа го прави моделот пореален и шарен.- Винил е издржлив. Достапно е во затворени простории и на отворено.