Туба Еднократно Милар Матрица - Уметнички Занает Материјали 12 Инчен
  • Неодамнешно

Туба Еднократно Милар Матрица - Уметнички Занает Материјали 12 Инчен

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добивате пакет и од внатрешниот и од надворешниот дел Големината се мери на најдолгата страна на внатрешната форма. САД ИЗРАБОТЕНИ Од висококвалитетна, издржлива и перат 10 мил миларна пластика со форми. Овие Миларни матрици се совршени за вашите проекти за сликање, украсување и занаетчиство и се подготвени за употреба. МАТЕРИЈАЛ Со СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ - Создаден токму овде во САД од ласерско сечење 10мил Милар. Нашиот ласерски систем со голема моќност ја остава формата на знакот на матрицата чисто исечена. Силен, Флексибилен, перат и еднократно. Одлично за занаетчиски проекти, исклучително издржливи. 100% Задоволства загарантирана или парите назад! 90-дневна гаранција за враќање на парите!. 4", 8", 12" И 16 " Големини На Располагање! Порака ме за повеќе информации!.