Неочи Внатрешни Корпи За Отпадоци Ковано Железо/Корпа За Отпадоци, Креативна Домашна Лента Во Стилот На Педали, Персонализирана Кофа За Складирање Декорација, Кор?
  • Неодамнешно

Неочи Внатрешни Корпи За Отпадоци Ковано Железо/Корпа За Отпадоци, Креативна Домашна Лента Во Стилот На Педали, Персонализирана

DEN 2539.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стилска Корпа за Отпадоци со Модерен Тенок Дизајн Кој Изгледа Одлично и Лесно се Вклопува во Тесни Отвори и Непарни Простори во Вашата Бања, Спална Соба или Канцеларија Ретро Носталгичен Стил, Текстурата Е Јасна и Допирлива, А Тродимензионалниот Процес е Пореален и Поубав. Одделен Дизајн : Вграден Посебен Внатрешен Барел, Голем Внатрешен Барел, Лесен за Расклопување, Лесен За Чистење, Удобен и Практичен. Име на производот : Оган Хидрант Моделирање Ѓубре Може, Материјал : Железо, Големина : 26х29см, Стил : Ретро Носталгија, Занает : Полу-Прирачник, Боја : Црвена, Жолта, Месинг. Носталгичен Класик, Ретро, Многу Погоден за Сместување, Дом, Продавници, Барови и Други Места, Дури и Како Украс Ќе Биде Многу Личен и Убав. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.