Ангоили Дијамантски Острилка За Ножеви Двострана Шмиргла Острилка Алатка За Острење Нож Кујнски Нож Додатоци Кујнски Гаџети Сина Повеќенаменска Алатка
  • Неодамнешно

Ангоили Дијамантски Острилка За Ножеви Двострана Шмиргла Острилка Алатка За Острење Нож Кујнски Нож Додатоци Кујнски Гаџети Сина Повеќенаменска

DEN 1451.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој острилка е изработен од безбедна и убаво квалитетна пластика и шмиргла, материјал, не е лесен за оштетување и издржлив Ставете го во кујната дома, многу издржлив и а во вашиот живот. Изработен висококвалитетен материјал со стабилни перформанси и долг работен век. Иако е едноставен во дизајнот, толку е практичен кога го користите. Може да ги изостри и ножиците, многу практична и разноврсна алатка за острење. Карактеристики-Материјал : Пластика, Шмиргла-Боја : Сина-Големина : 28Х5. 5x1cm Пакет Вклучувајќи 1 x Острилка.