СКРУБИ LX19-001 111 121 222 Граничен Прекинувач Сребрени Контакти Само-ресетирање 1NN 1NC 5a Патување Прекинувач Микро-Движење Ограничувач 1Pcs
  • Неодамнешно

СКРУБИ LX19-001 111 121 222 Граничен Прекинувач Сребрени Контакти Само-ресетирање 1NN 1NC 5a Патување Прекинувач Микро-Движење Ограничувач

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Модел : LX19-001; LX19-111,LX19-121, LX19-222 вграден основен прекинувач со добра електрична спроводливост. Способни да издржат некои миења, шокови и вибрации. Лесен за жица, непречено функционирање и сигурен. Примена на печатач, 3д печатач,крај,цпу рутер,ласер,прекинувач за светло,светло за нишање,автоматски прекинувач за светло за оставата,чајната кујна,врата за гаража,прекинувач за врата, прекинувач за врата на плакарот, прекинувач за врата.