Гармин WS-PKFL, Фузија, Стереоактивни, Рамен Пак &засилувач; Покритие
  • Неодамнешно

Гармин WS-PKFL, Фузија, Стереоактивни, Рамен Пак &засилувач; Покритие

DEN 545.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајниран за лесно поставување пак и игра ЗА СТЕРЕОАКТИВНИ и/ИЛИ АКТИВНИ БЕЗБЕДНИ Стандардниот систем за пакување вклучува и леплива подлога и завртки за монтирање за фиксно поставување. обезбедување на вашата забава во место подготвени за секоја авантура. WS-PKFL-длабоко разбирање на пазарот на водни спортови и потребата за наменски изградено решение за монтирање ја поттикна ФУЗИЈАТА да иновира-резултатот е Пакетот ЗА ФУЗИЈА. Пакот е фузија дизајнирано и инженерско решение за монтирање што ви овозможува безбедно да поставите СТЕРЕОАКТИВЕН и/ИЛИ АКТИВЕНБЕЗБЕДЕН на површината на даска за веслање, кајак, кану, чамец/тини/џон брод, па дури и Џакузи; овозможувајќи ви да уживате во вашата музика без да се грижите дали ќе го изгубите стереото до длабочините подолу.