Кујнски Полици, Организација На Кабинетот Мини Полица За Складирање, Организатор На Решетката За Складирање За Кујна, Фрижидер, Ормар, Бања
  • Неодамнешно

Кујнски Полици, Организација На Кабинетот Мини Полица За Складирање, Организатор На Решетката За Складирање За Кујна, Фрижидер, Ормар, Бања

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЧАО ЧАО НЕРЕД : Видете ја содржината на прв поглед, пронајдете ја вистинската ставка без да копате низ измешан кабинет, фатете и одете! Одлично за организирање чинии, чаши, шишиња и лименки во вашиот кабинет, шалтер или дури и фрижидер МАКСИМИЗИРАЈТЕ ПРОСТОР : кујнски ормари, оставата, чајната кујна, безбеден фрижидер и замрзнувач, предмети за бања и убавина, материјали за перење или занаетчиство, организација на гаражи. НЕ Е ПОТРЕБНО СКЛОПУВАЊЕ : Едноставно поставете полици каде што е потребно, не е потребна инсталација или хардвер. Кога ќе дојде време за нов аранжман, полиците може да се преместат или отстранат без оштетување на оригиналните ормари или ормари. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од цврст, челик со издржлива завршница отпорна на ' рѓа; пластични стапала Што не се лизгаат; Лесна Нега-избришете ги со влажна крпа. ЗАМИСЛЕНА ГОЛЕМИНА : Секоја Има Димензии 10,75" х 5 "х 5,25".