НЦ Еднокреветна Мрежа Платно Крпа Сандаче Алуминиумска Легура Рамка За Собирање Торба Ткаенина Предмети За Домаќинството Валкана Облека Тибетски Цијан
  • Неодамнешно

НЦ Еднокреветна Мрежа Платно Крпа Сандаче Алуминиумска Легура Рамка За Собирање Торба Ткаенина Предмети За Домаќинството Валкана

DEN 956.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Преклопен, без простор, компактен и со четири преклопливи влакна, целокупната дебела и издржлива Оксфордската ткаенина не е спукана, чиста и убава. Дизајн на сопирачка за снопови, лесен за движење, поудобен за употреба. Боја : жолта, црвена, виолетова, сина, црна, светло сива, светло зелена, темно сива, беж, цијан големина : 39 х 18,5 х 58см Материјал : оксфорд крпа.