Лируксун Мини Пренослив Осветлен Микроскоп Лупа Накит Лупа Скала За Читање Со Светлина
  • Неодамнешно

Лируксун Мини Пренослив Осветлен Микроскоп Лупа Накит Лупа Скала За Читање Со Светлина

DEN 6300.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесен и удобен, лесен за носење Прочитајте / најдете ги работите полесно. Фокусната должина е прилагодлива, а самостојниот извор на светлина го осветлува полето за набудување. Не влијае на амбиенталното осветлување кога се користи. Со скала, погодно е да ја прочитате големината на малите предмети. За накит, марки, печатење, пхб, хидропонски фитосанитарни. Опис на производот : лесен и удобен, лесен за носењечитај/најди ги работите полесно фокусната должина е прилагодлива, а самостојниот извор на светлина го осветлува полето за набудување. Не влијае на амбиенталното осветлување кога се користи.Со скала, погодно е да ја прочитате големината на малите предмети.За накит, поштенски марки, печатење, пхб, хидропонични фитосанитарни параметри на производотматеријал : абс пластика + оптичка леќамагнификација : 40х, 80х, 100х, 150х (опционално)Светло : 1 led светлосна батерија : 2АА (не е вклучена за безбедност)Вклучен Пакет : 1 x лупа (други демо производи не се вклучени)Известување : 1.