Dell Inspiron 5425 14 FHD Лаптоп AMD Ryzen 5 5625U 8GB Ram 512GB SSD AMD Радеон Графика Windows 11 Насловна - Платина Сребро
  • Неодамнешно

Dell Inspiron 5425 14 FHD Лаптоп AMD Ryzen 5 5625U 8GB Ram 512GB SSD AMD Радеон Графика Windows 11 Насловна - Платина Сребро

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

140-инчен 16 : 10 FHD+ (1920 x 1200) Анти-Отсјај Не-Допир 250nits WVA Дисплеј со Поддршка За Удобност. AMD Ryzen 5 5625 U 6-јадро/12-Тема Процесор Со Радеон Графика. 8 GB (1x8 GB) 3200 MHz DDR4; 512 GB M. 2 PCIe NVMe Цврста Состојба Диск. Медијатек Wi-Fi 6 MT7921 2x2 и Bluetooth 5. Windows 11 Дома, Англиски. Овој претходно во сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за работа и изгледа како нов. Како производот станува дел Од Обновената, вашата дестинација за претходно во сопственост, реновирани производи : клиентот купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за работа и изгледа како нови нуспроизводители. Потоа, производот се продава како Обновен производ на . Доколку не сте задоволни со купувањето, обновените производи ги исполнуваат условите за замена или враќање на средствата според Обновената Гаранција.