Златно Јаболко, 7 мл Проѕирни Пластични Чаши За Десерти, Чаши За Парфеј Со капаци Од Купола без дупка 30сетови
  • Неодамнешно

Златно Јаболко, 7 мл Проѕирни Пластични Чаши За Десерти, Чаши За Парфеј Со капаци Од Купола без дупка 30сетови

DEN 191.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

7 мл пластични чаши совршени за сладолед и замрзнати задоволства. Со капаци купола нема дупка 30сетови. Цврст, издржлив и еднократно пластичен Сад За Ужина од Чаша за сладолед. Кристално јасно ја прави содржината привлечна. Најдобар квалитет, погодност и еколошки. Ако има било какви недостасува ситуација, ве молиме контактирајте со продавачот, ќе биде наплата не мора да се врати на стоката. Чашата за десерти е најдобриот избор за порции топка сладолед, овошен коктел, замрзнат јогурт, кекси, парфеми, мус, кикирики и вашите гости ќе бидат целосно задоволни од практичноста и издржливоста на чашите За Сладолед отпорни на пукнатини и цврсти. Задолжително за продавници За Сладолед, карневали, забавни паркови, стадиони и големи места.