Nifeida 2pcs 4x2 Овална Црвена LED Страна Маркер Светлина 10 Диоди Површина Планината Водоотпорен Клиренс Светла ЗА RV Приколка Камп Кампер Идентификација Светлина, Црна Баз
  • Неодамнешно

Nifeida 2pcs 4x2 Овална Црвена LED Страна Маркер Светлина 10 Диоди Површина Планината Водоотпорен Клиренс Светла ЗА RV Приколка Камп Кампер

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Доволно светло странично маркерско светло може лесно да го предупреди претстојното возило и да го намали случајниот ризик Држете се подалеку од опасни на патот кон дома. Светлината на страничниот маркер на нифеида доаѓа со супер светло црвено светло, повеќе привлечно без отсјај, што ви овозможува подобра видливост на патот во текот на ноќта. Широка Примена : Универзална ЗА 12v возила како Приколки За Пикап Камиони ТЕРЕНЕЦ Караван И Камион за Камиони итн. ●Повеќенаменски Светла За Дозвола ● Широко користени како предно задно странично светло за обележување, светла за трчање на покривот, светло за идентификација, светла за трепкачи; Универзално ЗА 12v возила како Пикапи, Камиони, Приколки, Караван ЗА ТЕРЕНЦИ И Камион За Камиони ЗА Камиони R итн. ●Внимателен Дизајн●црната основа има засеци за напојување со жица и внимателно лепак за саксии за лесно рутирање на жицата и совршено монтирање на површината за која било површина. Quer Super Blight®Вградени 10 парчиња ВИСОКО интензивни LED диоди, доаѓаат со црвена проѕирна леќа, висок пренос на светлина, мала потрошувачка на енергија, долг работен век.