Лимостудио 10 х 9,6 стапки. Тежок Држач За Позадина, Лесна Инсталација Во Позадина Со Прстен Клип, Еластична Стринг Клип, Стегач, Фото Студио, АГ3132
  • Неодамнешно

Лимостудио 10 х 9,6 стапки. Тежок Држач За Позадина, Лесна Инсталација Во Позадина Со Прстен Клип, Еластична Стринг Клип, Стегач, Фото Студио,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесно држете ги позадините од сите видови, вклучувајќи ги и завесите Уште еден лесен начин за задржување на позадини од сите видови. Едноставно отстранете ги брчките и држете ги затегнати. Максимум 9 килограми. Капацитет На Тежина. ? Комплетот Вклучува : [1 компјутер] Попречна Лента со 4 Пресеци (А,Б,Б и Д) / [2 парчиња] Држач За Поддршка / [4 парчиња] Стеги За Фотографии / [5 парчиња] Клипови За Држач за Прстен Во Позадина / [8 парчиња] Клипови За Еластична Низа во Позадина / [2 парчиња] Песочна Торба / [1 компјутер] Торба За Носење. ? [Лесно За Склопување И Расклопување ] прилагодлив држач за позадина, лесен за склопување и расклопување од едно лице за само неколку минути. Прилагодете ја ширината (од 5 стапки.) и висината (од 2,7 стапки. ? [Екран Тесни Брчки Слободен ] 4 парчиња Стеги, 8 парчиња позадина еластична низа клип и 5 парчиња прстен држач за позадина клипови да се стабилизира позадина муслин. ? [Широко Примена ] професионална лесна пречка за семејни собири, свадби, како и за професионална фотографија или забава. ? [Носете Лесно ] држачот за поддршка на Позадината може да се подели и преклопи.