Нов Лон0167 3/4-Инчен Квадратен Погон ЦР-мо 35мм 6 Точка Хексадецимален Ударен Приклучок Црна (3/4-Зол-Виеркантантриб ЦР-мо 35 мм, 6-Панкт-Сечскант-Стексокел шварц
  • Неодамнешно

Нов Лон0167 3/4-Инчен Квадратен Погон ЦР-мо 35мм 6 Точка Хексадецимален Ударен Приклучок Црна (3/4-Зол-Виеркантантриб ЦР-мо

DEN 347.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Штекер За Удар; Содржина На Пакетот : 1 x Приклучок За Удар Тежина : 411г; Материјал : ЦР-МО. Боја : Црна; Вкупна Големина : 52 х 54мм / 2. Ширина На шестоаголен Штекер : 35мм / 1,38"; Ширина На Квадратен Штекер : 19мм / 3/4"(Innensechskantbreite : 35 мм / 1,38' '; Vierkantbuchsenbreit : 19 мм / 3/4' '. Странична Дупка Диа : 6мм / 0,24"; Тип На Штекер : Шестоаголен Приклучок Од 6 Точки(Seitenlochdurchmesser : 6 мм / 0,24''; Sockeltyp : 6-Punkt-Innensechskant. 3/4-инчен Квадратен Погон CR-MO 35mm 6 Точка Хексадецимален Ударен Штекер Уцена Изработена од cr-MO материјал во црна боја, Квадратен Штекер и 6 точка хексадецимален Приклучок дизајн.Приклучоците ЗА цр-МО со висока јачина издржуваат поголем вртежен момент од алатките за удар и осигуруваат долговечност.Ударните приклучоци ефикасно го пренесуваат вртежниот момент од ударниот клуч на прицврстувачот, олабавувајќи ги најтврдокорните навртки и завртки.