Климатек Овален Кондензатор-одговара На Пакард # POC15 | 15 uf MFD 370/440 ВОЛТ ВАЦ
  • Неодамнешно

Климатек Овален Кондензатор-одговара На Пакард POC15 | 15 uf MFD 370/440 ВОЛТ ВАЦ

DEN 1184.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

# Ова е сосема нов Климатек Овален Кондензатор # Овој Климатек Дел Директно Го Заменува Делот # POC15. # Врвен Квалитет Климатек Замена Дел, Изграден Да Трае!. работи Со Пакард и повеќе!. Ова е сосема нов Климатек Овален Кондензатор.