Goodwrappers Идентитет-Завиткајте 6r53mdna Линеарен Полиетилен Со Мала Густина НЕ ПРИФАЌАЈТЕ АКО ЗАПТИВКАТА Е СКРШЕНА Отпечатена Обвивка За Истегнување На Раката со 1 Диспе
  • Неодамнешно

Goodwrappers Идентитет-Завиткајте 6r53mdna Линеарен Полиетилен Со Мала Густина НЕ ПРИФАЌАЈТЕ АКО ЗАПТИВКАТА Е СКРШЕНА Отпечатена Обвивка За Истегнување

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Линеарна полиетиленска отпечатена обвивка за истегнување со мала густина "НЕ ПРИФАЌАЈТЕ АКО ПЕЧАТОТ Е СКРШЕН" разнесена обвивка за раце Додавање печатени пораки за истегнување на обвивката што ви овозможува да се стабилизирате и идентификувате со еден производ. Добра замена за етикети на палети, знаци на палети и печатена лента. Секој случај доаѓа со повторно употреблив диспензер За Добри Обвивки. Мери 500 'должина за 5" ширина; 1 диспензерот за повеќекратна употреба со рачна сопирачка. Идентитетската Обвивка додава печатени пораки за истегнување на обвивката што ви овозможува да се стабилизирате и да се идентификувате со еден производ. Добра замена за етикетите на палетите, знаците и печатената лента; Идентитетската Обвивка користи специјален процес на ламинирање за да го сендвичира мастилото помеѓу филмовите. Ова ја елиминира можноста за триење со мастило на завитканиот производ. Секој случај доаѓа со диспензерот за добра Обвивка за повеќекратна употреба.