ЕДНОСТАВНО УБАВА СЕКОГАШ Етикета Debonair Тексас Комбо 2-Ленти Јога Мат Носителот, Ѕвезда Јога Мат Носителот, Ѕвезда Рака Паричник, Ленти Рака Паричник
  • Неодамнешно

ЕДНОСТАВНО УБАВА СЕКОГАШ Етикета Debonair Тексас Комбо 2-Ленти Јога Мат Носителот, Ѕвезда Јога Мат Носителот, Ѕвезда Рака Паричник,

DEN 1519.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тексас Прилагодливо затворање. - Нашиот "DEBONAIR DENIM COMBO SET 2" е совршена рамнотежа НА ЗАБАВА и ФИТНЕС - Смислено куриран ЗА ВАС и ЗА ВАШИТЕ. - "ДРЖАЧ ЗА ЈОГА СО ЅВЕЗДИ" И "ДРЖАЧ ЗА ЈОГА СО ЛЕНТИ" се совршени додатоци на вашите јога сесии - Одговара на сите ГОЛЕМИНИ на душеци - ЦВРСТИ ремени за рамо кои обезбедуваат НАЈГОЛЕМА УДОБНОСТ. "ПАРИЧНИК СО ЅВЕЗДЕНИ РАЦЕ" обезбедува УДОБНА сесија За вежбање - Дизајнирана ДА НОСИ слушалки, клучеви, готовина, картички и МНОГУ ПОВЕЌЕ - ЦВРСТО се прицврстува околу раката без да се загрози МОБИЛНОСТА. - Поминете КВАЛИТЕТНО време со вашите драги - ЕДНОКРАТНО И ИСПЛАТЛИВО бидејќи тие можат да се користат одново и одново. - ПОЕДИНЕЧНО РАЧНО изработени СО ТКАЕНИНИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ-плаќаме ФЕР труд на нашите занаетчии и им обезбедуваме едноставно УБАВ и разумен производ на нашите покровители. Одморете се од вашиот брз начин на живот и поминете квалитетно време со пријателите и семејството! Совршена рамнотежа на забава и фитнес, нашиот "Debonair Denim Combo set 2" е смислено куриран за вас и вашите најблиски. Тоа е идеална комбинација за вас и вашиот брат или сестра/мајка/тато/најдобар пријател! Се состои од нашиот "Држач За Јога Со Ѕвезди "и" Држач За Јога Со Ленти " - Еден за вас и еден за вашиот партнер! Исклучителен додаток на вашите сесии за јога или тренинг, нашите држачи за јога мат имаат цврсти ремени за рамо кои обезбедуваат најголема удобност и одговараат на сите големини на душеци.