Мини Боутик Изолирани Пвц Ручек Торба Со Hangtag
  • Неодамнешно

Мини Боутик Изолирани Пвц Ручек Торба Со Hangtag

DEN 159.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ја одржува храната ладна и организирана Две рачки го олеснуваат носењето. Чисти лесно со топла вода со сапуница. Немојте микробранова печка. Мини Боутик Изолирани Пвц Ручек Торба Со Hangtag е совршен за училиште или игра. Ја одржува храната ладна и организирана. Чисти лесно со топла вода со сапуница. Не микробранова торба.