Брејди ВМ-214 - Пк Репозиционирање Винил Крпа, Црна На Бела, Цврсти Броеви Жица Маркер Картичка
  • Неодамнешно

Брејди ВМ-214 - Пк Репозиционирање Винил Крпа, Црна На Бела, Цврсти Броеви Жица Маркер Картичка

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Б-500 репозиционирање винил Ткаенина жица маркери Од Брејди се совршени за вашите општи потреби жица означување Маркерите за жица монтирани со картички овозможуваат брзо обележување на жица на самото место. Брејди Б-500 Винил Крпа за Репозиционирање цврсто се држи на површините, но овозможува лесно да се репозиционира предметот доколку е потребно. Одлична флексибилност за завиткување околу закривените површини. Изработени од винил ткаенина за репозиционирање Б-500, нашите жичани маркери од серијата WM можат да издржат умерена топлина, масло и нечистотија. Етикетите цврсто се држат за жицата поради нивните високи својства на адхезија и може лесно да се користат повторно доколку е потребно репозиционирање. Достапно во црно на мат бела позадина. Картичка монтирани жица маркери се продаваат како поединечни знаци или како последователни броеви и букви.