ОРФОФЕ 5 парчиња Боемска Решетка За Капа Висечки Ѕиден Декор Ресел Борово Дрво
  • Неодамнешно

ОРФОФЕ 5 парчиња Боемска Решетка За Капа Висечки Ѕиден Декор Ресел Борово Дрво

DEN 1123.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

памучно јаже, борово дрво Висечки Ѕиден Декор : Нема повеќе пребарување низ гардероба или неуредни фиоки, сите ваши капи во еден уреден простор. Држач за Капа од Памучно Јаже : дизајн Во стилот На Бохемија, изгледа толку убаво што ја прави вашата соба да биде потопла. Организатор на ѕидна Капа : Силна отпорна на абење, не е лесно да се скрши или избледи, извонредната технологија ја прави мека и удобна, ви носи добро искуство во користењето. Закачалка за Капа За Складирање На Ѕид : Погодна за складирање на сите видови капи и капи, а исто така и за украси на ѕидови. Закачалка за капа : овој држач за складирање на ѕид дизајниран за прикажување на вашите капи, капа и други додатоци за коса. Пакет Листа 5 х Шапка Закачалка Карактеристики-Материјал : Памук јаже, бор дрво макраме шапка држач-Боја : Како Што Е Прикажано држач за капа за Ѕид Големина : 160, 00Х15, 00Х2, 00см/62, 88Х5, 89Х0 макраме шапка решетката. - Каубојските закачалки за капи во класичен и модерен дизајн изгледаат многу елегантно, впечатливо и гламурозно за да донесат стилско и софистицирано чувство во вашата соба макраме шапка виси организатор. - Наместо да трошите премногу напор и време за инсталација, можете едноставно да го организирате вашиот организатор на капа директно од решетката за капи со широк раб на ѕидот, дворот или таванот. - Силна отпорна на абење, не е лесна за кршење или избледување, извонредната технологија ја прави мека и удобна, ви носи добро искуство за користење ткаен држач за капа.