Брејди АФ-42-ПК Алуминиумска Фолија Лента, Црна На Сребро, Цврсти Броеви Жица Маркер Картичка
  • Неодамнешно

Брејди АФ-42-ПК Алуминиумска Фолија Лента, Црна На Сребро, Цврсти Броеви Жица Маркер Картичка

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 1,778 См L X5, 842 См W X24, 13 См H. Земја На Потекло : Сад. Тежина На Пакетот : 0,113 Кг. Изработени Од алуминиумска фолија Б-184, нашите жичани маркери од серијата АФ се отпорни на топлина, масло и растворувачи. Етикетите имаат сребрена завршница што им дава постојан распарчен изглед. Картичка монтирани жица маркери се продаваат како поединечни знаци или како последователни броеви и букви.