ВУЈУН 12 Парчиња Пари Кутии Пликови Врзивно Средство, Буџет Врзивно Средство, Заштеда На Пари Планер Инсерти, Вертикална Распоред &засилувач; Дупчат, Избрани Бои
  • Неодамнешно

ВУЈУН 12 Парчиња Пари Кутии Пликови Врзивно Средство, Буџет Врзивно Средство, Заштеда На Пари Планер Инсерти, Вертикална Распоред

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучен пакет : 12*Буџетски Плик/12 x Буџетски Листови (два За секоја од шесте бои)Материјал : Хартија Количина : 12 парчиња/големина : 16,4*8,7 см/17,1 X8, 7 X0, 1cm Color : Избрана Боја На Боја : бојата на Фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ поради прикажување на бои на различни монитори Измерено со рака, можеби околу 1~2 см разлика.Ви благодариме за разбирањето.