Хетане Анатомски Срце Со Цвеќиња Медицинска Сестра Значка Макари Се Повлече Со Алигатор Клип Канцеларија Вработен Име На Лична Карта Држач Доктор Наставници Студ?
  • Неодамнешно

Хетане Анатомски Срце Со Цвеќиња Медицинска Сестра Значка Макари Се Повлече Со Алигатор Клип Канцеларија Вработен Име На Лична Карта Држач

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дијаметарот на значката е 1,2 инчи /3 см, а должината на најлонското јаже е 24 инчи /60 см Лесен е, лесен за прикажување и носење. Неговиот мазен дизајн на површината го олеснува бришењето со влажна крпа. Изработен е од цврст МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и значка за ЛИЧНА КАРТА што никогаш не се откинува. Уникатен дизајн на стил НА самостојна шема, персонализирано, мулти оригинално прилагодување, направете го вашиот живот пошарен. Оваа значка е применлива за дипломирање на вработените во канцеларијата на лекарите, наставниците, учениците, женските и машките медицински сестри. Основната боја на позадината на производот е црна, што е поедноставно и дарежливо. Со клипот за крокодил, можете лесно да го прицврстите на ременот, џебот, паричникот, ременот, ранецот или каде и да сакате. Ние сме професионален производител на декорација на значки.