Шепа Патрола Пакет-Xbox [Дигитален Код]
  • Неодамнешно

Шепа Патрола Пакет-Xbox [Дигитален Код]

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Рајдер И сите осум шепа патрола кученца, вклучувајќи Еверест & Тракер! 16 смели авантури поставени на 8 локации На Заливот на Авантурите!. Специјални кученце способности кои треба да се користат за секое спасување!. Играње како две различни младенчиња по мисија!. Шепа Патрола е на ролна! Ниту една работа не е премногу голема, ниту едно кученце не е премногу мало! Патролата НА ШЕПА е подготвена да го спаси денот Во Заливот Авантура на 16 возбудливи спасувачки мисии, но тие можат да го сторат тоа само со ваша помош! Помогнете му на секое кученце да ги искористи своите уникатни способности за да ги спаси пријателите и да ја чува својата заедница безбедна. Скокнете на осум прекрасни локации На Заливот На Авантурите, вклучувајќи Ја Фармата На Фармерот Јуми, Планината На Акеејк, пустинскиот кањон, под брановите и многу повеќе! Подгответе се за забавна акција за платформирање загатки што е Шепа За деца од сите возрасти со Сите младенчиња На Патролата на ШЕПИТЕ! Карактеристики : Рајдер и сите осум шепа патрола младенчиња, вклучувајќи Еверест & Тракер! 16 смели авантури поставени на 8 локации На Заливот на Авантурите! Специјални кученце способности кои треба да се користат за секое спасување! Играње како две различни младенчиња по мисија! Паднат метеор им даде на кученцата моќни сили-и го напушти Заливот Авантура во силен хаос.