Крис Производи 8185 Преден Пак Сигнал Вртливата Комплет
  • Неодамнешно

Крис Производи 8185 Преден Пак Сигнал Вртливата Комплет

DEN 268.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хром Насочен сигнал монтирање комплет. Заменува H-D# 68185-00. Одговара на повеќето 88-08 H-D модели. Насочен сигнал монтирање комплет. Заменува H-D# 68185-00. Одговара на повеќето 88-08 H-D модели.Оваа точка одговара на следните возила апликации : компатибилен со Харли Дејвидсон FLDE Делукс 107 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLFB Масти Момче 107 2018-2019compatible со Харли Дејвидсон FLFBS Масти Момче 114 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHC Наследство Класичен 107 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHCS Наследство Класичен 114 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHR Роуд Кинг 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHRXS Роуд Кинг Посебни 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHT Електра Глајд Стандард 2019-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHTCU Електра Глајд Ултра Класик 2018-2019compatible со Харли Дејвидсон FLHTCUTG Три Глајд Ултра 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHTK Ултра Ограничен 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHTKL Ултра Ниски Ограничена 2018-2019compatible со Харли Дејвидсон FLHX Стрит Глајд 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLHXS Стрит Глајд Посебни 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLRT Freewheeler 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLSB Спорт Планирам 107 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLSL Софтејл Тенок 107 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLTRK Роуд Глајд Ограничен 2020compatible со Харли Дејвидсон FLTRU Роуд Глајд Ултра 2018-2019compatible со Харли Дејвидсон FLTRX Роуд Глајд 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FLTRXS Роуд Глајд Посебни 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FXBB Стрит Боб 107 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FXBR Збег 107 2018-2019compatible со Харли Дејвидсон FXBRS Збег 114 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FXDRS FXDR 114 2019-2020compatible со Харли Дејвидсон FXFB Масти Боб 107 2018-2019compatible со Харли Дејвидсон FXFBS Масти Боб 114 2018-2020compatible со Харли Дејвидсон FXLR лоу Рајдер.