Комплет Игли За Плетење од 36 Парчиња, Игли Со Двојно Завршени Игли Долги 35 см, Обоени Џемпери Алуминиумски Игли Алатки За Плетење Плетени Ткаени Занаетчиски Самост?
  • Неодамнешно

Комплет Игли За Плетење од 36 Парчиња, Игли Со Двојно Завршени Игли Долги 35 см, Обоени Џемпери Алуминиумски Игли Алатки За Плетење Плетени

DEN 405.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Игли со двоен Крај : нашите игли со двоен крај се одлични за плетење во мали кругови, како што се ракави, намалување на круната, па дури и прсти на ракавици Повеќе Големини : иглите за Плетење се достапни во различни големини за да ги задоволат вашите потреби за плетење. Игли За Џемпер Во боја : Уникатната низа на бои го олеснува наоѓањето на вистинската големина на иглата од кога било!. Соодветност : Без разлика дали сте почетник или искусен експерт, оваа игла за џемпер е совршена за вас. Повеќенаменски : Одлично За плетени чорапи, зимски капи, манжетни, шалови, ракавици, џемпери, кардигани, волнени чорапи и други рачно изработени предмети. Спецификација Ставка Тип : Плетење Игли Постави Производ Материјал : Алуминиум, Стп Спецификации : 1 Сет Модел На Производ : Прибл.3,0 мм / 0,12 инчи, 3,25 мм / 0,13 инчи, 3,5 мм / 0,14 инчи, 3,75 мм / 0,15 инчи, 4,0 мм / 0,16 инчи, 4,5 мм / 0,18 инчи, 5,0 мм / 0,2 инчи, 5,5 мм / 0,2 инчи, 6,0 мм / 0,24 Во Употреба На Производот : Погоден За Ткаење Насекаде Список На Пакувања : 36 х Џемпер игла 1 х торба за складирање.