ESИЛП 40 Инчен Број Балон Фолија Балон Број 65 Џамбо Џиновски Балон Број 65 Балон за 65-Ти Роденден Декорација Декорација Свадба Годишнината Дипломирањето Прослава, Син
  • Неодамнешно

ESИЛП 40 Инчен Број Балон Фолија Балон Број 65 Џамбо Џиновски Балон Број 65 Балон за 65-Ти Роденден Декорација Декорација Свадба Годишнината

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ќе добиете 2 парчиња Број Балони "65"; Секое пакување доаѓа Со Сини 65 Балонски Бумбари. Изработени Од Алуминиумска Фолија, Надуени со хелиум или Стандарден воздух(воздухот не може да плови), користете слама или воздушна пумпа. Сините 65 Броеви На Балони можат совршено да украсат забава за Момчиња или Девојчиња 55-ти Роденден, настани за годишнини или други настани и фестивали на тематски забави. Костуми За Свадба, Крштевка, Годишнина, Свршувачка, Роденден, Туш За Бебиња, настан За Ноќта на Вештерките или Божиќ и сите романтични прилики. 65 Роденден Балон Постави Среќен Роденден Банер Ѕвезда Во Облик На Срце Фолија Балон Латекс Балон 65 Број Балон Во собата за 65 Роденден Настан, Крем Сина Материјал : Боја На Алуминиумска Фолија : Сина Број Големина На Балон : 40 Инчен Пакет Вклучува : Број балон 65 1 х пластична слама за пиење. 1 х лента (5мм х 10м).