15 Пин САТА Моќ Продолжување Кабел - 20 Инчен
  • Неодамнешно

15 Пин САТА Моќ Продолжување Кабел - 20 Инчен

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

20 " САТА моќ продолжување кабел Микро САТА Кабли PN# P15 PMW15 PF. Автентични само ако се продаваат Со Микро САТА Кабли. Категории : 15 Пински САТА Моќ, Компјутерски Кабли За Напојување, САТА Кабли. 20 " САТА моќ продолжување кабел. Микро САТА Кабли PN# P15 PMW15 PF. Автентични само ако се продаваат Со Микро САТА Кабли. Категории : 15 Пински САТА Моќ, Компјутерски Кабли За Напојување, САТА Кабли. Опис Ова е 20 " сата моќ продолжување кабел. Тоа ќе ви овозможи да го проширите вашиот стандарден 15-Пински САТА Приклучок за Напојување со користење на Оваа Женска до машко склопување. Собранието е прибл.20 инчи во должина. 20 AGG Точка # P15 PMW15 PF.