SAWIDEE 22 26mm Спортски Часовник Ремен За Garmin Феникс 6 6S 6X PRO 5X 5 ПЛУС 3HR 935 S60 D2 Leуро Брзо Ослободување Кожа Нараквица Кореа
  • Неодамнешно

SAWIDEE 22 26mm Спортски Часовник Ремен За Garmin Феникс 6 6S 6X PRO 5X 5 ПЛУС 3HR 935 S60 D2 Leуро Брзо Ослободување Кожа Нараквица Кореа

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% сосема нов и висок квалитет Специјално дизајниран спој, ремен за зглоб со брзо ослободување, умерена мекост, многу удобен за носење. Големината може да се прилагоди според индивидуалната состојба на зглобот. Една големина одговара на сите. Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството. Ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти, ние ќе ви служиме сесрдно!.