10 парчиња 140мм Двојно Завршена Датотека Рифлер Постави Машински Инженерски Датотеки ТЕ819
  • Неодамнешно

10 парчиња 140мм Двојно Завршена Датотека Рифлер Постави Машински Инженерски Датотеки ТЕ819

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетна рифлер датотека поставена со паричник за складирање Расипете ги забите за непријатни дамки. Аголни краеви за пристап во ограничени области. Вкупна должина, вклучувајќи рачка 140мм.Совршен За сложена детална работа. Висококвалитетна рифлер датотека поставена со паричник за складирање. Расипете ги забите за непријатни дамки. Аголни краеви за пристап во ограничени области. Вкупна должина, вклучувајќи рачка 140мм.Совршен За сложена детална работа. Идеален за Уметност И Занаети Или Употреба Со Употреба На Накит За прецизно обликување и измазнување на метални, дрвени, пластични и керамички двојни закривени датотеки со прецизно мелени заби За сечење се Состои : Рамна Паралелна, Рамна Конусна, Тркалезна, Зашилена, Половина Тркалезна, Квадратна Триаголна Торбичка за Складирање.