XZGDEN Супериорен 4xheavy Должност Тркала Тркала Се Движат Тркала Плоча Вртливите Тркала За Мебел Количка Тркала Со Tpr Нерѓосувачки Челик Вртливата тркала Замена тркала
  • Неодамнешно

XZGDEN Супериорен 4xheavy Должност Тркала Тркала Се Движат Тркала Плоча Вртливите Тркала За Мебел Количка Тркала Со Tpr Нерѓосувачки

DEN 556.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража Тие се солидно решение за лесно позиционирање на вашите челични држачи на која било посакувана област и други опасности и нервози. ВИСОК КВАЛИТЕТ : ролерите се изработени од висококвалитетен и високо еластичен тпр материјал, а држачот е изработен од нерѓосувачки челик 304, кој е отпорен на ' рѓосување, нелеплив и бесшумен, има одлична апсорпција на удари, отпорност на абење и висока механичка цврстина. Карактеристики : Вградени топчести лежишта, навртки засилени со нерѓосувачки челик, цврст и издржлив, силен носивост, долг работен век, обезбедувајќи максимална носивост и безбедност.?Непречено трчање, слободно ротирачки, отпорен на абење, издржлив и тивок. Ротација од 360 степени : Флексибилна ротација, лесно можете да го ротирате спарениот уред.?Тоа е идеален избор за движење на лесен мебел и лесно може да се движи во која било насока што ја сакате. Апликација : може да се користи во софи, креветчиња, вртливи столови, масички за кафе, мали апарати за домаќинство, штандови за цвеќиња, куфери, компјутерски полици, полици за книги, мал мебел, канцелариски столови, подобрување на домот и многу други намени. € Ролерите можат да ротираат 360 u200bu200bdegrees и да работат непречено.?Држачот од нерѓосувачки челик има добра отпорност на абење и апсорпција на удари, висока механичка јачина, отпорност на ' рѓа, нелизгање, тивко тркалање и не го гребе подот.● Овие тркалца го ставаат вашиот мебел во движење за да можете брзо и лесно Да Се движите Променете ја положбата на мебелот.● Погоден за подови за мебел како што се детски кревети, столови, масички за кафе, полици за книги итн., но и за индустриски транспорт и медицинска опрема.