AWO ET-LAD35 / ET-LAD35H Премиум за замена на ламбата со куќиште за Panasonic PT-D3500, PT-D3500E, PT-D3500U, PT-FD350 проектори
  • Неодамнешно

AWO ET-LAD35 / ET-LAD35H Премиум за замена на ламбата со куќиште за Panasonic PT-D3500, PT-D3500E, PT-D3500U, PT-FD350 проектори

DEN 1439.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

AWO PRMEIUM замена на проектор за ламба со куќиште Fit for Panasonic PT-D3500 PT-D3500 E PT-D3500 U PT-FD350 проектори. Професионалната ламба за замена обезбедува јасни и светли и остри слики за домашно кино, презентација на училиштата, деловна средба и др. AWO е одговорна за сите описи на предметите и доаѓа со 180 дена гаранција и животен век на ламбата околу 2000-3000 часа. Сите светилки ќе бидат тестирани пред породувањето, сите пораки ќе одговорат во рок од 24 часа, одлична услуга за враќање и пријателска услуга за клиенти. AWO PRMEIUM замена на проектор за ламба со куќиште. Fit for Panasonic PT-D3500 PT-D3500 E PT-D3500 U PT-FD350 проектори. Професионалната ламба за замена обезбедува јасни и светли и остри слики за домашно кино, презентација на училиштата, деловна средба и др. AWO е одговорна за сите описи на предметите и доаѓа со 180 дена гаранција и животен век на ламбата околу 2000-3000 часа. Сите светилки ќе бидат тестирани пред породувањето, сите пораки ќе одговорат во рок од 24 часа, одлична услуга за враќање и пријателска услуга за клиенти. Светилка за проектор за замена на AWO. Премиум квалитет, голема осветленост, ламба за проектор за замена на долг живот, инсталирана во вашиот проектор, така што го цените ефектот на оригиналните светла. Ова ќе биде вашиот најдобар избор на работа, така што вие и вашето семејство да доживеете подобра забава. Замена на ламбата. Исклучете го напојувањето и исклучете го проекторот од излезот за напојување.